Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Okul

Rüyada Okul görmek ile alakali tabirler, Rüyada Okul görmek ne anlama gelir, Okul nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Okul dini rüya tabirlerinde Okul anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Çağdaş Ulema: Okul görmek; geçmişte birtakım hatalar yaptığınıza, pek yakında böylesi hatalarla tekrar karşı karşıya geleceğinize ve bu yüzden önceki tecrübelerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğine işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada bir okul görülmesi; bilgi ile tabir edilir. Rüyanızda bir okulda okuduğunuzu görmeniz, yakında başlamayı hedeflediğiniz yeni bir iş için gereken bilgiyi almaya çalıştığınıza yorumlanır. Rüyanızda okulda arkadaşlarınız arasında ders çalıştığınızı görmeniz; bulunduğunuz işinizde başarılı olacağınıza ve halkın takdirini kazanacağınıza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara; Bazen okul, uyulması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Medrese.)


MollaCami Tabiri : Rüyada okul görmek, iyiliğe, nizam ve intizama işarettir.Bazen de okul, çocuğa işarettir.Rüyada okul görmek, perişanlığa, dar geçime ve korkuya işarettir. Bazen de mektep yüksek bir mevkiye işarettir.---
Okul rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizatifet . beri . cizirdamak . cinko . dolasma . fenalasmak . hayhuy . herneturlu .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler