Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çayır

Rüyada Çayır görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çayır görmek ne anlama gelir, Çayır nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çayır dini rüya tabirlerinde Çayır anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada çayır görülmesi; rüyayı gören kimsenin Allah Teâlâ'nın lutfuna mazhar olacağına, bir kişinin rüyasında bir çayırlıkta gezip dolaştığını görmesi; o kimsenin ibâdetlerinin kabul edildiğine, cennetle müjdelendiğine, bir kişinin rüyasında bir çayırda uzanıp yattığını görmesi; o kimsenin yetim ve yoksullara yardım edeceğine delalet eder. Kişinin rüyasında bir çayırda kuzu otlattığını görmesi; o kimsenin başkalarına hayır ve iyilikte bulunacağına, rüyasında bir çayırda şarkılar ve türküler okuyarak gezdiğini görmesi; o kimsenin ibâdetlerine devam etmesi gerektiğine, kişinin rüyasında çayırların içinden geçtiğini görmesi; o kimsenin işlerinde başarılı olacağına, yapacağı herhangi bir işi severek ve isteyerek yapacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir çayırın ortasında uzanıp yattığını ve Şarkı söylediğini görmesi; o kimsenin hayatı ve yaşamı çok sevdiğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :
 • Kendiliğinden yetişen yeşil otların kapladığı çayırlık din ve dünya güzelliğine,
 • Çayırda oturmak yahut onu seyretmek yoksul için zenginliğe, zengin için bereketli kazanca,
 • Çayır otlarını büyük çuvallarla bir yere taşımak yahut çayırdan çayıra geçtiğini görmek dünyalık yığmaya ve dünyalık kazanmak için her işe yeltenmeye, aşırı hırsa delalet eder.

 • ---
  Çayır rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

  Bize Yaziniz  dansor . edilmek . ikraz . kirginlik . mumessil . protestan . tavuskuyrugu . vatandaslik .

  Rüya Tabirleri

   

  Secmeler