Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çatal

Rüyada Çatal görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çatal görmek ne anlama gelir, Çatal nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çatal dini rüya tabirlerinde Çatal anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada çatal görülmesi; rızıkla yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında çatal kullanarak yemek yediğini görmesi; o kimsenin neşeli ve mutlu günler geçireceğine, eşinden ve çocuklarından saygı göreceği, sıhhatli yaşayıp ömrünün uzun olacağına delaletle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında elinde çatal olduğunu ve önünde de yemek bulunmadığını görmesi; o kimsenin maddî imkânı olmasına rağmen hangi işi yapacağına karar veremediğine, kişinin rüyasında çatalla yemek yediğini görmesi; yaptığı işten dolayı hayır göreceğine, kişinin rüyasında elinde bulunan çatalını yemek yemesi için bir arkadaşına verdiğini görmesi; o kimsenin işine bir ortak alacağına ya da evine bir hizmetçi tutacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Bir iş için gerekli olan sebebe sarılmaya, İki çatalı yan yana görmek evlenmeye yahut iki dargının barışmasına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada çatal görmek rızıktır.---
Çatal rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
daneletmek . eritmek . isitilmek . koma-hastalik . mukerrem . projeksiyon . tekne . turkistanli .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler