Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çamaşır

Rüyada Çamaşır görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çamaşır görmek ne anlama gelir, Çamaşır nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çamaşır dini rüya tabirlerinde Çamaşır anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyanızda çamaşır görmeniz; çok istediğiniz bir şeye kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı görmeniz; üzüntü ve kederden kurtulacağınıza delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çamaşır değiştirdiğini görmesi; o kişinin evleneceğine, çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin bir yolculuğa çıkacağına, bir kimsenin rüyasında bir dükkândan iç çamaşırı satın aldığını görmesi; o kimsenin birtakım yeni arkadaşlar ve dostlar kazanacağına, kişinin rüyasında bahçede çamaşır astığını görmesi; o kimsenin eşinden ayrılacağına işaretle tabir olunur. Sâlimî'nin yorumuna göre: Rüyada çamaşır görülmesi; rüyayı gören kimsenin çok istediği ve sevdiği bir işe başlayacağına delalet eder Bir kadının rüyasında çamaşır yıkadığını görmesi; kocası ile aralarında bir tartışma çıkacağına işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Temiz çamaşırlar kişinin iyi amelleri, ahlakı, güzel düşünceleri ve insanlarla olan iyi münasebetine, Kirli çamaşırlar biriken ve ihmal edilen işlere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Elbise, Atlet, Külot, Çamaşır Yıkamak.)


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada çamaşır yıkadığını görmesi, keder ve dertlerden kurtulacağına işarettir.---
Çamaşır rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizcifitlik . ekser . ikdam . kiral . musta-cel . pelit . tavsiye . utangac .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler