Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Adliye

Rüyada Adliye görmek ile alakali tabirler, Rüyada Adliye görmek ne anlama gelir, Adliye nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Adliye dini rüya tabirlerinde Adliye anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada adliye binası görülmesi pek hayırlı değildir ve çeşitli yorumları vardır. Bir adliye binasında bulunduğunuzu ve bazı kimselerle mahkemelik olduğunuzu görmeniz; sıhhatinizde bazı bozuklukların olduğuna ve mutlaka bir doktora başvurmanız gerektiğine işaret eder. Rüyanızda adliye binasına girdiğinizi görmeniz; bir şeyden dolayı mahkemelik olacağınıza delalet eder. Rüyanızda bir mahkeme koridorunda bir avukatla konuştuğunuzu görmeniz; düşmanlarınızın size galip geleceğine, bir avukatın sizi savunduğunu görmeniz; bozuk işlerinizin düzeleceğine işarettir. Mahkeme kapısından çıktığınızı görmeniz; sonuçlanmasını beklediğiniz işlerinizin biraz daha uzayacağına, mahkeme kapısından içeri girdiğinizi görmeniz; bu tabirin aksine yorumlanır. Adliyede hâkim görülmesi iyiye işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Adliye binası, borç ve diğer akitlerde gösterilen umursamazlığa, dünya hayatından so a kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

---
Adliye rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
ayiklamak . dilmek . ertelemek . kalayci . kartografi . midevi . museccel . suzgec .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler