Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Ünlü

Rüyada Ünlü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ünlü görmek ne anlama gelir, Ünlü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ünlü dini rüya tabirlerinde Ünlü anlami tabiri

Seyyid Süleyman : Rüyada ünlü biri olduğunu görmek, tutkularınızın ulaşabileceğinizden çok daha yüksek olduğuna işaret eder. Hayal kırıklığı yaşamanız yüksek olasılık.
Bir arkadaşın ya da eşin ünlü olduğunu görmek, bu kişinin sadakatini ve arkadaşlığını kaybetmekten korktuğunuz anlamına gelir.
Rüyada belirli bir ünlüyü görmek, o kişi hakkındaki inançlarınızı ve anlayışınızı yansıtır. Normal hayatınızda bir şey benzer duygu ve düşünceleri tetiklemiş olabilir. O ünlüye karşı duyduğunuz hayranlık rüyalarınıza da taşınmış olması da sıkça görülen durumlardandır. Ünlüler rüyalarda genelde kahraman ve kudretli olarak görülürler. Isimlerindeki mecaza ve çağrışıma da dikkat edin.
Bir ünlüyle yakın arkadaş olduğunu görmek, hayatınızda var olan ve bildiğiniz bir kişinin idealleştirilmesi anlamına gelir. Mesela, gerçek hayattaki bir arkadaşınızın o ünlü gibi davranmasını bekliyor olabilirsiniz…
Aynı zamanda Bkz. Aktör ve Aktris.


---
Ünlü rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
doksanli . devvar . inha . iltihak . meknuz . muteber . siyahlatmak . yirmilik .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler