Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Gergedan

Rüyada Gergedan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gergedan görmek ne anlama gelir, Gergedan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gergedan dini rüya tabirlerinde Gergedan anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Allame Meclisî: Gergedan görmek; gücünüzün artacağına, mal ve izzet elde edeceğinize ve düşmanınıza karşı zafer kazanacağınıza işarettir.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada gergedan görmek, büyük bir melike delâlet eder. Rüyada gergedan çektiğini gören kimse, zorba ve büyük melikten haksız olarak mal elde eder. Rüyada gergedana bindiğini gören kimse, aynı vasıfları haiz bir melike galip gelir. Veya o melik hakkında o kimse gadr ve zulmeder.


Diyanet Ruya : Rüyada gergedan görülmesi hayra alâmet değildir. Bir kimsenin rüyasında bir yerde bir gergedanın hücumuna uğradığını görmesi; o kimseye düşmanlarından zarar geleceğine, kişinin rüyasında ölü bir gergedan görmesi; o kişinin düşmanlarının şerrinden kurtulacağına, rüyasında bir gergedanın ürkerek kendisinden kaçtığını görmesi; o kimsenin düşmanlarına galip geleceğine işaret şeklinde yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Büyük bir melike, hal ve hareketi kaba olan adama delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada gergedan görmek, büyük bir devlet adamına işaret eder. Rüyada gergedan çektiğini gören kimse, zorba ve büyük bir devlet adamından haksız olarak mal elde eder. Rüyada gergedana bindiğini gören kimse, aynı aynı özelliklere sahip birisini yener.---
Gergedan rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizakcadag . arzukes . arpalamak . bagirmak . bitpazari . boyan . cantaci . ciralamak .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler