Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Zembil

Rüyada Zembil görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zembil görmek ne anlama gelir, Zembil nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zembil dini rüya tabirlerinde Zembil anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada zembil görülmesi; bolluk ve berekete delalet eder. Bir yoruma göre de rüyada zembil görülmesi; hizmetçiye veya mal ve nimete işaret eder. Bir diğer tabire göre bir kimsenin rüyasında boş bir zembil görmesi; o kimsenin çoktandır ihmal ettiği ailesini yeniden mutlu etmek için var gücü ile çalışacağına ve böylece de manen huzura kavuşacağına, bir kimsenin rüyasında dolu bir zembil görmesi; o kimsenin iş hayatında çok kazançlı günlere erişerek para kazanacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Hasırdan örülerek yapılmış kulplu torlayı (zembili) görmek eş ve çocukları için arzu ettikleri şeyleri hazırlayan kimseye; Zembil bazen evin hanımına, çocuğa, hizmetçiye, dürüst ve güvenilir hamala; Tekke vb. yerlerde görülen zembil, oranın hizmetçisine ve vakfedilmiy yere delalet eder.


Seyyid Süleyman : Zembil görmek; zevce, hizmetçiye, mala, ni'mete, uzun ömre, hayra, berekete, din kuvvetine, mirasa ve köleye delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada zembil görmek, aile ve çocukları için arzu ettikleri şeyi hazırlayan ev sahibi bir kimsedir.Bazen de, zembil görmek, zevceye, hizmetçiye veya çocuğa işarettir. Zembil, doğru ve itimat edilen hamala da işarettir.---
Zembil rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizcirkinlesdirmek . dokme . hisirdatmak . inanc . mahkuk . manikur . sayisiz . yanbakmak .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler