Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Vali

Rüyada Vali görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vali görmek ne anlama gelir, Vali nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vali dini rüya tabirlerinde Vali anlami tabiri

İhya Rüya Tabirleri : Vali görmek halka muhabbet etemeye, Yoksulun kendini vali görmesi zenginliğe, ehli için o makama çıkmaya; Vali görmek bazen çirkin bir iş yapmaya delallet eder. ( Ayrıca Bakınız; yönetici.)


Seyyid Süleyman : Rüyada devlet ve hükumet adına hüküm ve nüfuz icra eden vali vb.ni görmek; izzet ve devlettir. Bazılarına göre bu rüya, devlet başkanını temsil eder. Bir rivayete göre, işlerde sebattır. Valinin veya böyle bir ida-recinin devlet başkanı olduğunu görmek; onun itibarının artacağına delalettir. Büyük hayırdır. Fakat, padişahın vali olduğunu görmek; bunun aksi ile yorumlanır.
Bu rüyada idarecinin bulunduğu şehrin ismi de dikkate alınmalı ve yorum buna göre yapılmalıdır.
Ibn-i Sirin diyor ki: Kendisinin sultan vekili veya vali olduğunu gören, layık ise; böyle bir makama yükselir. Valinin yüksek bir yerden indiğini yahut düştüğünü görmek; onun azline, elindeki ni'metin sonuna işaret eder. Vali ve emsalinden bir şey alan veya yiyen, onlardan iyilik görür.
(Bu rüyanın tabiri için Bkz. Emirler ve Vezir .)


MollaCami Tabiri : Rüyada vali görmek, üzüntü ve sıkıntılara, içki içmeye, oyuna, hırsızlığa, zina, v.s. gibi şeylere işarettir. Bazen de valiyi görmek, halkla muhabbet etmeye işarettir. Fakir olan bir şahıs rüyada vali olduğunu görse, valilikderecesine yükselir. Rüyada vali olduğunu gören kimseden, bozuk olan sırlar meydana çıkar.---
Vali rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizcayirpeyniri . donanmak . gucenik . indirmek . kristal . masarif . sen . yakapaca .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler