Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Firuze

Rüyada Firuze görmek ile alakali tabirler, Rüyada Firuze görmek ne anlama gelir, Firuze nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Firuze dini rüya tabirlerinde Firuze anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » İmam Cafer Sadık (a.s): Rüyada firuze görmenin dört tabiri vardır:

1-Zafer ve başarı

2-Hacetin reva olması

3-Kudret

4-Otorite.

» İbn-i Sîrîn: Firuze görmek, zafere ve kuvvetli morale; firuzenizin kaybolduğunu görmek ise, dileklerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir.

» Cabir Mağribî: Bir bohça dolusu firuzeniz olduğunu görmek; gördüğünüz firuze miktarınca mal kazanacağınıza işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma, Kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hyırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada firuze görmek, hacetin giderilmesi zafer ve kuvvettir. Firuze çok sayıda ise; büyük şan ve mala delalettir. Bir kavle göre, rüya sahibi layıksa velayete ve büyük memuriyete nail olur. Bu rüya başkaları için de hayırlıdır.
Kirmani demiştir ki: Bir firuze taşı aldığını ve bunu küçük parmağına taktığını gören; düşmanına karşı galip gelir, muradına erer. Birinin kendisine bir firuze verdiğini gören; o zat sayesinde mal sahibi olur, menfaat temin eder. Firuze taşını kaybeden; malını zayi ve israf eder. Büyük bir zattan firuze taşı almak, memuriyete delalettir.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre, firuze taşı satın aldığını gören azl edilmişse; memuriyete tekrar döner. Tüccarsa; çok kar eder, bol mala sahip olur. Fakirse refaha çıkar. Zenginse şanı ve itibarı artar.


MollaCami Tabiri : üyada firuze taşı görmek, fetih, yardım, talih ve uzun ömre işaret eder.Bir kadın rüyada elinde saf firuze taşıyle donatılmış bir bıçak olduğunu görse, o kadın erkek bir çocuk doyurur.---
Firuze rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizaksirmak . asinma . anlayis . bekri . bol . celse . cesur . cenin .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler