Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Tava

Rüyada Tava görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tava görmek ne anlama gelir, Tava nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tava dini rüya tabirlerinde Tava anlami tabiri

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında tava görmesi; o kimsenin her koni da emsallerinden geri kalarak büyük üzüntülere maruz kalacağın kişinin rüyasında bir tavada bir şey kızarttığını görmesi; o kimseni aile hayatında huzur ve saadetin artacağına veya bir taraftan elinize yüklü miktarda bir para geçeceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında bir tava satın aldığını görmesi; o kişini evine yeni bir hizmetçi alacağına veya ona hizmet ve yardım edenlerin sayısının artacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Çocuğu yaşamayan ve bu yüzden sürekli ağlayan kadına delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Kab, Çanak, Çömlek, Tabak, Tencere.)


Seyyid Süleyman : Tava; çalıştığı evin malını israf etmeyen bir hizmetkarla yorumlanır. Tavada bir şey pişiren, rahat yaşar. Tavadan ekşi veya acı bir şey yemek; üzüntüdür. Bunun dışında tava iyi sayılır.


MollaCami Tabiri : Rüyada tava görmek, çocuğu yaşamayan ve dolayısıyla üzüntüsünden dolayı daima göz yaşı döken bir kadına işarettir. Üzüntü ile çıkan göz yaşı, sıcak; sevinçle akan göz yaşı da, soğuktur.---
Tava rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bucuk . dezenfekte . havuzlamak . istiare . kirlangicdonumu . maymun . sabahleyin . urkutmek .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler