Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Tarla Kuşu

Rüyada Tarla Kuşu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tarla Kuşu görmek ne anlama gelir, Tarla Kuşu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tarla Kuşu dini rüya tabirlerinde Tarla Kuşu anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir tarla kuşu görmeniz; eğer bekâr iseniz evlenerek bir balayına çıkacağınıza, eğer evli iseniz; mesut ve bahtiyar bir hayat süreceğinize yorumlanır. Bir kimsenin bir tarla kuşu tuttuğunu görmesi; o kimsenin bir işe gireceğine, bir yoruma göre de o kimsenin hasta olacağına işaretle tabir olunur. Câbiru'l-Mağribî'nin yorumuna göre: Rüyada tarla kuşu görülmesi, faydasız zor bir işe işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir tarla kuşunun uçtuğunu veya öldüğünü görmesi; o kimsenin keder ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Rüyanızda bir tarla kuşu görmeniz; boşboğaz birtakım arkadaşlarınız yüzünden ticarî işlerinize ait bazı sırlarınızı rakiplerinizin öğreneceklerine ve bundan dolayı da oldukça zarara gireceğinize yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyasında tarla kuşu tuttuğunu gören, ahmak biriyle iş yapar. Bir rivayete göre tarla kuşu, hastalıktır.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Tarla kuşu görmek; faydasız ve zor bir işle tevil edilir. Tarla kuşunun uçtuğunu yahut öldüğünü gören, sıkıntıdan kurtulur. Etini yemek; meşakkatle, zahmetle mal temin etmektir.

---
Tarla Kuşu rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbozmak . doldurtmak . hallesmek . isticvab . kisiklik . manastir . saglamlasdirmak . turgutlu .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler