Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Tahrim Suresi

Rüyada Tahrim Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tahrim Suresi görmek ne anlama gelir, Tahrim Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tahrim Suresi dini rüya tabirlerinde Tahrim Suresi anlami tabiri

Diyanet Ruya : İbn-i Sîrîn'în yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Tahrîm Sûresi'ni okuduğunu veya okuyan birisinden dinle­diğini görmesi; o kimsenin kendi evi içinde geçimsiz birisi olduğuna ve her zaman kalp kırıcı sözler sarf ettiğine, hiç beklemediği bir yerden yardım göreceğine, hakkında söylenen bir sözü işiterek üzüleceğine ve sonra da yaptıklarından pişman olup tövbe edeceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in görüşüne göre, Tahrim Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören kendi evinde nifak (iki yüzlülük, dinde bozgunculuk) üzere olur. Ev halkının arzusuna uyar.
Kirmani diyor ki: Haramdan çekinir, ümit etmediği yerden rızıklanır.
Cafer-i Sadık ta rüya sahibinin haramdan sakınacağını söylüyor.
Abdülgani buyuruyor ki: Rüya sahibi karısı yüzünden çeşitli zararlara uğrar. Fakat, kadın zamanla pişman olarak bu kötü halini düzeltir. Kocasına eziyet etmekten vazgeçer.
Ibn-i Kesir diyor ki: Hakkında söylenen bir söze çok üzülür. Tevbekar olur.

---
Tahrim Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
burulu . dolanmak . hemsohbet . hiyarcik . kislamak . malik . rahibe . turbin .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler