Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Fasulye

Rüyada Fasulye görmek ile alakali tabirler, Rüyada Fasulye görmek ne anlama gelir, Fasulye nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Fasulye dini rüya tabirlerinde Fasulye anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » İbn-i Sîrîn: Rüyada fasulye görmek; üzüntüye işarettir. Tabir bakımından çiğ fasulye ile pişmiş fasulye arasında fark yoktur.

» Çağdaş Ulema: Fasulyeyi dalında görmek; hedefinize ulaşamayacağınıza işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyada görülen fasulye şansa delalet eder. Bir kişinin rüyasında kuru fasulye yediğini görmesi; o kimsenin hoşuna giden bir haber alacağına, kişinin rüyasında yeşil fasulye yediğini görmesi o kimsenin büyük bir nimete ve kıymetli bir hediyeye nail olacağına yorumlanır. Rüyanızda herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmeniz şansınızın açıldığına, rüyanızda bir dükkândan kuru fasulye satın aldığınızı görmeniz; bir arkadaşınızın sizi kıskandığına, rüyanızda barbunya fasulyesi görmeniz; talihinizin açıldığına, rüyanızda içi tam olarak dolmamış yeşil fasulye görmeniz; ömrünüzün uzunluğuna delalet eder.


Seyyid Süleyman : Fasulye görmek üzüntüye işarettir. Yemek, daha büyük sıkıntıdır. Mevsimi dışında fasulye görmek, şiddetli bir kedere delalet eder. Tazesi ve kurusu aynı usulde yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada fasulye görmek üzüntü ve kederdir.Fasulyenin kuru ve yaşı aynı şekilde tabir edilir.---
Fasulye rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizacib . ansiz . ayyaslik . bilemek . besteli . caymak . celmek . comerd .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler