Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Maun Suresi

Rüyada Maun Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Maun Suresi görmek ne anlama gelir, Maun Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Maun Suresi dini rüya tabirlerinde Maun Suresi anlami tabiri

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Mâûn Sûresini okuduğunu veya okuyan bir başkasından dinlediğini görmesi; o kimsenin namazı terk ettiğine, inancının zayıf olduğuna, dini ifsad eden kişilerle düşüp kalktığına, iyilik ve hayır yapmaktan daima uzak olduğuna işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında okuyan yahut okunduğunu gören, Namazdan uzaklaşır, ara sıra ve vakitsiz olarak kılar. Îtikadı zayıf olur.
Kirmani şöyle diyor: Dini bozan bir toplulukla arkadaş olur. Namaz kılmakta tembellik eder. Rüya sahibi ve halk birbirlerinden karşılıklı olarak fayda sağlarlar.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Din ve mezhepten uzak olur. Düşmanına galip gelir.
Abdulgani'ye göre; inancı bozuk olur, iyilik etmez, zekat vermez. Muhaliflerine galip gelir. Komşuları ondan menfaat görür.


MollaCami Tabiri : Rüyada Maun süresini veya ondan bir parçayı okuduğunugörmek; komşusu, arkadaşı ve herkesi faydalı ve razı kılmaya işarettir.---
Maun Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
dahil . dalkilic . gonen . gidi . kuzeh . nedimlik . sevketlu . zennelik .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler