Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Martı

Rüyada Martı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Martı görmek ne anlama gelir, Martı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Martı dini rüya tabirlerinde Martı anlami tabiri

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında evine bir martı tutup getirdiğini görmesi; o kimsenin bir hanımla (bir beyle) evleneceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir başkasının kendisine bir martı hediye ettiğini görmesi; o kimsenin hayır ve menfaate nail olacağına delaletle tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Rüyada herhangi bir martı görülmesi; her zaman bağırıp çağıran, sinirlenen ve herkesi rahatsız eden bir kişiye yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyada martı görmek; zengin ve cömert bir zatla, başka bir yoruma göre; güzel, servet sahibi bir kadınla yahutta hayır ve ni'metle tabir edilir. Bir martıyı tutup evine getiren; zengin ve güzel bir kadınla evlenir. Birinin kendisine martı hediye ettiğini gören, o şahıstan menfaat sağlar. Martı eti; haram mal, tüyü vs. si az bir maldır. Bazılarına göre martı; şer, huysuz bir adama delalettir.

---
Martı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
ceviklik . curutulmek . gillugis . goksun . kutlanmak . nebean . sutlegen . yolugragi .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler