Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Mangal

Rüyada Mangal görmek ile alakali tabirler, Rüyada Mangal görmek ne anlama gelir, Mangal nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Mangal dini rüya tabirlerinde Mangal anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada mangal görülmesi muhtelif şekillerde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir mangal satın aldığını görmesi; o kimsenin eline mal geçeceğine ve o malı saklayacağına işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında mangalın kırıldığını görmesi; o kişinin bir zarara uğrayacağına, kişinin rüyasında mangalın bir yerden başka bir yere taşındığını görmesi; o kimsenin malını bir yerden başka bir yere taşıyacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada herhangi bir mangal görmek; hanenin sahibiyle tabir olunur. Boş mangal görmek, iyi değildir. Mangal rüyası ocak gibi de yorumlanır.
Bazıları demişlerdir ki: Mangal eşyanın muhafaza edildiği sandık veya öyle bir yerdir. Bir mangal satın aldığını görenn eline mal geçer. Rüya sahbi o malı hıfz eder. Mangalının kırıldığını gören, zarara uğrar. Mangalın bir yerden başka yere nakledildiğini görmek, malın bir mahalden başka mahale naklolunacağına delalettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada mangal görmek, para kasası ile tabir edilir. Mangal satın aldığını gören kimsenin eline mal geçer. Mangalın kırıldığını gören kimse zarara uğrar.---
Mangal rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizcikis . das . getirtmek . gocuk . kudretli . nasib . tabib . yuklu .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler