Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Lohusalık

Rüyada Lohusalık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Lohusalık görmek ne anlama gelir, Lohusalık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Lohusalık dini rüya tabirlerinde Lohusalık anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyada lohusa görülmesi; rüyanın görüldüğü evde hastalık olacağına ve hastanın da kaderinin oldukça karışık olacağına yorumlanır. Rüyada lohusa görülmesi erkekler için iyi bir müjdeye, hanımlar için ise geçici bir hastalığa yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir erkeğin rüyasında kendisinden doğum kanı geldiğini görmesi; o kimsenin bir iş başına geçeceğin kadının rüyasında lohusalıktan kurtulamadığını görmesi; o kadın ' k rüyası hayırlı değildir. Bir yoruma göre o kadının öleceğine, diğer rivayete göre de o kadının hasta olacağına ve birtakım sıkıntılara maruz kalacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyada doğum sonrasına ait kanı görmek; hastalıktır. Bazıları ise lohusalık rüyasını, üzüntüden kurtulmakla yorumlanır. Erkeğin kendinde nifas kanı görmesi, bir işin başına geçeceğine işarettir.
Bir kadının, lohusalık sebebiyle hastalanıp kurtulama-dığını görmesi; ya hastalıkla yahutta ölümle yorumlanır. Ihtiyar kadın ve küçük bir kızın aynı rüyayı görmeleri, hayz gibi tabir olunur.

---
Lohusalık rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
capulcu . cullama . gunagun . guveylik . keyiflenmek . nazil . sipidik . yusufeli .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler