Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Lağım

Rüyada Lağım görmek ile alakali tabirler, Rüyada Lağım görmek ne anlama gelir, Lağım nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Lağım dini rüya tabirlerinde Lağım anlami tabiri

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir lağıma düştüğe ve lağım içinde çırpındığını görmesi; o kimsenin iş hayatında iflasa doğru yürüdüğüne ve durumunu düzeltmesi lazım geldiğine sürüklenmekte olduğuna, dost ve arkadaşlarını iyi kimselerden seçmeği gerektiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Borç ve üzüntüye, insanın içinden geçirdiği kötü düşüncelere, Lağıma düşmek ve oradan çıkmak hatalı bir işten dönmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya mekruh (çirkin) işle yorumlanır. Rüyasında lağıma giren, kötü işlere duçar olur. Orada temiz su görmek; mekruh kazançtır. Orada pis şeyler görmek; hileye uğrayıp üzülmektir. Bu iyi bir rüya değildir.


MollaCami Tabiri : Lağım görmek, lağımdan üzerine bir şey bulaştığını görmek, bir takım sevimsiz işlere girmeye ve mahcup olmaya işarettir. Kadının bu rüyayı görmesi ise, dostlarıdan ve arkadaşlarından kendisine zarar gelebileceğine ve bu kadının dikkatli olması gerektiğine işarettir.---
Lağım rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
cevabi . cogaltmak . harabe . guden-bagirsak . kipkizil . nal . sahsiyet . yukselmek .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler