Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Infitar Suresi

Rüyada Infitar Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Infitar Suresi görmek ne anlama gelir, Infitar Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Infitar Suresi dini rüya tabirlerinde Infitar Suresi anlami tabiri

Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in beyanına göre, bu sureyi rüyasında tamamen veya kısmen okuyan yahut okunduğunu gören, tevbe etmekte geç kalmıştır. Acele etmesi lazımdır.
Kirmani demiştir ki: Rüya sahibi dünya ni'metlerine düşkün olup, ahiretle alakalı emirlere lakayd davranır. Komşuları kendisine fenalık etmek isterler. Bu sebeple onlardan uzaklaşmalıdır.
Cafer-i Sadık diyor ki: Devlet başkanı ve diğer büyüklerin nazarında itibarlı olur. Dünya ni'metleri çoğalır.
Ibn-i Kesir ve Nafi şöyle diyorlar: Namazında ihmalkar davranır, vakti geçtikten sonra eda eder. Bu tembelliğinden kurtulmak için gayret etmelidir.
Abdulgani diyor ki: Devlet idarecilerinin sohbetlerinde bulunur. Komşuları kendisini kıskanırlar ve iftira ederler. Onlardan sakınmalıdır.


MollaCami Tabiri : Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; namaz hususunda tembellik göstermeye işarettir.---
Infitar Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bahsis . ciftlesme . ecnebi . havlamak . kavrulmak . muzfar . sebebli . turfandaci .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler