Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Incir Ağacı

Rüyada Incir Ağacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Incir Ağacı görmek ne anlama gelir, Incir Ağacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Incir Ağacı dini rüya tabirlerinde Incir Ağacı anlami tabiri

Seyyid Süleyman : Rüyada incir ağacı görmek; büyük, zengin ve halka faydalı bir zatla tabir olunur. Incir ağacına çıkan, böyle bir şahısla dost olur. Incir ağacından indiğini yahut düştüğünü gören, zengin ve hayırsever bir insanla bozuşur. Incir ağacının altına oturduğunu yahut onun gövdesine dayandığını gören, halka çok faydalı bir şahsa dayanır. Incir ağacının kökünden kopup kuruması, bu vasıflara sahip bir zatın ölümüne işarettir. Ağacın yanması da aynı surette yorumlanır. Incir ağacının yapraklarının dökülmesi, malının kaybıdır. Bu yapraklardan toplamak; o maldan faydalanmaktır. Incir ağacını sulayan, kıymetli bir şahsa hizmet eder.
Bazı tabirciler demişlerdir ki: Incir ağacı; insanın evini ve geçim kaynağını temsil eder. Bahçesinde bir veya birçok incir ağacı gören, rızk sahibi olur. Ocağına incir ağacı diktiğini görenin hanesi, karga ve baykuşlara yuva olacak derecede harabe haline gelir. Incir ağacı satın alan veya herhangi bir sebeple bu ağaca sahip olan, kazançlı bir iş elde eder. Bu sayede rızkı çoğalır.

---
Incir Ağacı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbehime . cetinlik . esaret . hassaten . katirboncugu . miras . sersem . vechen .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler