Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Felak Suresi

Rüyada Felak Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Felak Suresi görmek ne anlama gelir, Felak Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Felak Suresi dini rüya tabirlerinde Felak Suresi anlami tabiri

Diyanet Ruya : İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Felâk Sûresini okuduğunu veya bir başka okuyandan dinlediğini görmesi; o kimseye eğer sihir yapılırsa tesir etmeyeceğine, illet ve hastalık nedir bilmeyeceğine ve dünyanın bütün şerlerinden emîn olacağına işaret eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sure-i Serifeyi rüyasında tilavet eden veya tilavet olunduğunu gören kimseye sihir yaparlar. Fakat, o bundan zarar görmez.
Kirmani diyor ki: Illet ve afattan kurtulur. Dünyanın şerrinden emin olur. Haset ve fesat kimseler rüya sahibine zarar veremez.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Hasetten yani kıskançlardan ve kadın şerrinden, emin olur. Bol rızka ve mala kavuşur.
Abdulgani ise şöyle söylüyor: Iyi hal sahibi olur. Duası kabul edilir ve düşmanına galip gelir. Insan ve şeytan şerrinden, haset edenlerin zararından muhafaza olur. Kıskanılacak kadar çok mala kavuşur.

---
Felak Suresi rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
curum . celimsizlik . hashas . kapikapamaca . mefharet . palavraci . tefahhum . yufka .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler