Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çapa

Rüyada Çapa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çapa görmek ne anlama gelir, Çapa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çapa dini rüya tabirlerinde Çapa anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyanızda bir çapa görmeniz; çektiğiniz emeğin karşılığını bacağınıza, mutlu ve huzurlu olacağınıza işaret eder. Bir rivayete göre çapa görmek; lüzumsuz işlere yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında elinde çapa ile dolaştığını görmesi; o kimsenin yapacağı işe kesin karar veremeyip boşuna zaman harcadığına, kişinin rüyasında çapa ile bir yeri kazdığını görmesi; para kazanmak için yeni bir iş düşündüğüne, rüyanızda evinizin bir odasında bir çapanın durduğunu görmeniz; sizin kararsız halinize işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kazma.


Seyyid Süleyman : Rüyada çapa görmek, istikrar, güvenlik ve sağlam temellerle yorumlanır. Çapa görmek, görüşlerinizde ve düşüncelerinizin tutarlılığına işarettir.
Öte taraftan, çapa siz engel olan, özgürlüğünüzü kısıtlayan da bir şey olabilir. Yolunda gitmeyen pürüzlü ilişkileriniz ya da geleceği olmayan bir kariyeriniz olabilir.


---
Çapa rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bacaksizlik . caldirmak . fotografci . ihtiva . logusalik . necabet . sonda . vatandaslik .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler