Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Çamaşır Yıkamak

Rüyada Çamaşır Yıkamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Çamaşır Yıkamak görmek ne anlama gelir, Çamaşır Yıkamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Çamaşır Yıkamak dini rüya tabirlerinde Çamaşır Yıkamak anlami tabiri

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çamaşır yıkadığını görmesi; o kimsenin derin bir üzüntü içinde olduğuna ve bundan kurtulmaya çalıştığına delalet eder. Rüyanızda birtakım renkli çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; büyük kederlere ve sıkıntılara maruz kalacağınıza, birtakım beyaz çamaşırlar yıkadığınızı görmeniz; basit bir kırgınlığa ve üzüntüye yorumlanır. Rüyanızda çamaşır yıkadığınızı görmeniz; keder ve üzüntülerden kurtulacağınıza işaret eder. Rüyanızda çamaşır astığınızı görmeniz; başınızda dolaşmakta olan bir musibetten kurtulduğunuza ve selâmete eriştiğinize delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Elbise.

---
Çamaşır Yıkamak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bassizlik . cildletmek . gecer . irkmek . lakin . otel . sonraya . unsiyet .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler