Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Cilacı

Rüyada Cilacı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cilacı görmek ne anlama gelir, Cilacı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cilacı dini rüya tabirlerinde Cilacı anlami tabiri

Diyanet Ruya : Rüyanızda herhangi bir şeyi cilalayan ve parlatan bir kimseyi görmeniz; mala ve mülke kavuşacağınıza veya bir devlet adamı olacağınıza delalet eder. Rüyasında bir şeyi cilaladığını gören kimsenin; eğer lâyıksa büyük bir mertebeye yükseleceğine, değilse bir büyüğünün yanında işe gireceğine işaret eder. Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında bir şeyi cilaladığını görmesi; o kimsenin devlet memurluğuna girip bundan hayır ve menfaat göreceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, melik veya vezirle yorumlanır. Bir şeyi cilaladığını gören; ya mevki sahibi olur, ya devlet hizmetine girer veya durumu düzelir.
Kirmani diyor ki: Bir şeyi cilaladığını gören (dindarsa) devlet hizmetine girer. Hayır ve menfaat bulur. Rüya sahibi dinden uzaksa yalan, iftira ve dalkavuklukla meşgul olur.


MollaCami Tabiri : Bir kimsenin rüyada cilacı görmesi, devlet erkanına işaret eder. Yine rüyada bir şeye cila verdiğim gören, izzet ve yüksek makama erer. Eğer ehil değilse hükümet hizmetinde bulunmaya veya devlet büyüklerinden birinin yanına işçi olarak girmeye işaret eder.---
Cilacı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizarefe . calinmak . fokurdamak . ip . luzucet . nefis . seyyidlik . vantuz .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler