Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Baskül

Rüyada Baskül görmek ile alakali tabirler, Rüyada Baskül görmek ne anlama gelir, Baskül nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Baskül dini rüya tabirlerinde Baskül anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada baskül görmek, çocuğa, yaratılış ve tabiatında fazlalık ve noksanlık olan kocaya; bazan, ilim, hidayet ve hakka ittiba etmeye, Bazen de , dışardakilerin sözünü kendisine ve kendisinin görüş ve fikrini dışardakilere ulaştıran kapıcıya sahip olan hakime delalet eder. Baskül, büyük bir melike de, delalet eder.
Baskülün çivileri, melikin mülkünün ebedi ve intizamlı oluşudur. Onun akrep demiri, melikin sır katibidir. Baskülün zinciri, melikin köleleridir. Baskülün kefesi, melikin adalet ve zulmünü dinleyen kişidir. Baskülün gramı, melikin hükmünde adaletle haklı ve haksızı ayırt etmesidir.
Diyanet Ruya : Rüyasında baskül gören bir kimse; önemsiz gördüğü bu iş yüzünden başına birtakım dertlerin açılacağına, rüyanızda baskülde bir şey tarttığınızı görmeniz; elinizden çok miktarda para çıkacağına fakat neticede sizin kârlı çıkacağınıza delalet eder. Bir kimsenin rüyasında baskülde tartıldığını görmesi; hayatı boyunca kaybettiği fırsatları yeniden elde edeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Yaratılışında - olumlu ya da olumsuz- fazlalık ve noksanlık bulunan alime, Çocuk yahut çocuk mizaçlı adama, Söz getirip götüren yargıç kapıcısına, Gösterişli baskül hükümdara, Baskülde bulunan unsurlar devlet mekanizmasındaki görevlilere, Bazen kantar yooksul için zenginliğe delalet eder.

---
Baskül rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizcerci . feveran . ithaf . konusmak . mumkun . salabet . tayfa . zevklendirmek .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler