Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Kafir

Rüyada Kafir görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kafir görmek ne anlama gelir, Kafir nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kafir dini rüya tabirlerinde Kafir anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen kafir düşmana delalet eder. Bir kimse rüyada ihtiyar bir kafir görse, o kafir onun düşmanlığı açık eski bir düşmanıdır. Rüyada kafire bir cariye gören kimse, gizlilikle beraber sevince nail olur.
Bir kimse rüyada kendisinin kafir olduğunu ve önünde bal bulunduğunu ve ondan yemediğini görse, o kimse Allah (C.C.)'ın nimetlerini inkar ettiğine delalet eder.
Bir kimse kendisinin bir kafire dönüştüğünü görse itikadının dönüştüğü cinse uygun olduğuna delalet eder.
Rüyada kendisinin kafir olduğunu ve küfründen de dönmediğini gören kimse, öldürülür. Ancak rüya sahibi çiftçi ise, o kimsenin tohum ekmesine ve örtmesine delalet eder. Çünkü çiftçiye de Arapçada «Kafir» denir.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir kâfir görmesi; o kimsenin bir düşmanının olduğuna delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : İnançsız kimse düşmana, yaşlı kafir sinsi ve eski bir düşmana, İnançsız kadın görmek başkalarının farkedemeyeceği sevince, Kafir olduğunu görmek, Allah'ın -c.c.- nimetlerine karşı nankörlük etmeye, Yoprak işleriyle uğraşan birinin kendini kafir görmesi ttoprağa tohum saçıp üzerini örtmesine delalet eder.

---
Kafir rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbulamac . evleviyet . heyecan . kolera . muadele . otusmek . susmek . yagci .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler