Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Suya Dalmak

Rüyada Suya Dalmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Suya Dalmak görmek ne anlama gelir, Suya Dalmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Suya Dalmak dini rüya tabirlerinde Suya Dalmak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada suya dalmak, casus, fayda ve rızıklara delalet eder.
Bir kimse rüyada deniz suyuna daldığını ve denizin dibinden kendisine çamur bulaştığını görse, o kimseye melik tarafından üzüntü ve keder erişir.
Denizden inci çıkardığını gören kimse, kendi mülkünden bir cariyeye veya çıkardığı inci miktarı ilme yahut hazineye nail olur.
Bir ırmağa daldığını ve ondan çıkamadığını gören kimse, kendisine gelecek zarara sabretmez.
Bir kimse inci veya başka bir şey için denize daldığını görse, o kimsenin ilim veya mal ve bunlar gibi şeyler istediğine delalet eder. tnci ve başka şeyden eline geçen şey miktarınca o kimse ilim veya mala nail olur.Diyanet Ruya : Rüyanızda denize daldığınızı ve denizin dibinde size çamur bulaştığını görmeniz; size devlet yönetimi tarafından bir zarar isabet edeceğine yorumlanır. Rüyanızda bir ırmağa daldığınızı ve oradan çıkamadığınızı görmeniz; size isabet edecek bir zarara sabır gösteremeyeceğinize, rüyanızda inci veya başka bir şey için denize daldığınızı görmeniz; sizin ilim, mal ve benzeri şeyler istediğinize, inci ve başka şeylerden elinize geçen şey nispetinde ilme veya mala nail olacağınıza işaret şeklinde tabir olunur.


MollaCami Tabiri : Rüyada suya dalmak, casusa, menfaata ve rızıklara işarettir.---
Suya Dalmak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbuyuk . esliha . hukumdar . komsuluk . mesane . ozengic . tahrirat . tutar .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler