Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Saksağan

Rüyada Saksağan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Saksağan görmek ne anlama gelir, Saksağan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Saksağan dini rüya tabirlerinde Saksağan anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada saksağan kuşunu görmek, cinfikirli, emniyetsiz, vefasız ve hiç kimse ile uyuşmayan mel'un ve fazla para ile satmak için insanların zaruri ihtiyaçlarından olan şeyleri saklayan bir kimseye delalet eder. Bazan da saksağan görmek, servet sahibi bir kimseye delalet eder.
Saksağanla konuştuğunu gören kimsenin, kaybolmuş kimsesinden haber gelir. Saksağan kuşuna rastladığını gören kimse, gaddar ve fasık bir kimseye rastlar.
Bir kimse saksağan kuşu ile uğraştığını görse, o kimsenin bitmez bir işle uğraşmasına delalet eder.Diyanet Ruya : Rüyanızda saksağan kuşu görmeniz; çene düşüklüğü yapıp çok konuştuğunuza, dolayısıyla herkesi kendinizden usandırdığınıza ve belki de kendinize güldürdüğünüze yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Servet sahibi, stokçu, ihtikar yapan, kendisine güven duyulmayan mel'un adama, Bu kuşla konuşmak, kaybolan birinden haber gelmesine, sakyağanla uğraşmak sonu gelmez bir işe bulaşmaya delalet eder.

---
Saksağan rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
cam . egrigoz . gonul . kesilme . mavimtrak . necis . sunuh . te-min .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler