Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Tabiin

Rüyada Tabiin görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tabiin görmek ne anlama gelir, Tabiin nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tabiin dini rüya tabirlerinde Tabiin anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Tabiinden (R. Anhüm) birini bir şehir veya bir yerde görmek, o şehir veya o yer halkı sıkıntı kıtlık ve korkuda iseler, bunlardan kurtulmalarına delalet eder. Reislerinin hali iyi ve gidişatı güzel olur.
Tabiin alimlerinden veya diğerlerinden birini görmek, hikmetin ziyadeliğine, onların vaazlarından birini görmek, fetih ve sevinçlere, evliya ve salihlerini görmek dindeki ziyadeliğe delalet eder.
ölmüş olan salih kimselerin bazısını bir şehirde sağ olarak görmek, o şehir halkının ucuzluk ve bolluğa nail olarak darlıktan kurtulmalarına, onların valilerinin adil olmasına ve reislerinin halinin ıslanma delalet eder.
Tabiinden birisinin dirildiğini gören kimsenin, o tabiinin sünnetini ihya etmesine delalet eder. Bir kimse rüyada bilinen salihlerden bazısına tahavvül ettiğini görse, gördüğü kimsenin mertebesi miktarınca dünyanın gam ve kederleri kendisine isabet eder, sonra muradına nail olur.


---
Tabiin rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bohca . dervislik . hayir2 . kaahir . kuphane . mis . pirzola . sivalamak .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler