Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Şal

Rüyada Şal görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şal görmek ne anlama gelir, Şal nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şal dini rüya tabirlerinde Şal anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada şal görmek, hayat, izzet, şeref, mertlik, velayet, san'at, yolculuk, erkek kardeş ve çocuktur.
Rüyada üzerine şal veya beyaz bir parça ya da erkeklerin kullandıkları ve yünden olan bir şeyi örttüğünü gören kimse, o şal değerince askerlere kumandanlık yapar. Eğer bu göreve ehil değilse, o kimse aile ve kabilesinin reisi olur ve Onların işlerine çalışır.
Bazı tabirciler, şal karada yapılacak yolculuktur, dediler. Bir kimse rüyada şalın kendisinden alındığını görse, o kimsenin şan ve şöhreti gider ve malı için kahra uğrar.
Bir kimse şalının yırtıldığını ve parçalandığını görse, o kimsenin erkek kardeşi veya çocuğu ölür.
Şal, memuriyete ve konuşmamaya delalet eder. Bazı tabirciler, şal, sahibini soğuk ve sıcaktan muhafaza ettiği gibi üzücü ve kederden koruyacak güzel bir kazanç ve san'ata delalet eder, dediler. Şal görmek, borç ödemeye delalet eder.İhya Rüya Tabirleri : Erkek dardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada şal görmek, saliha bir hanıma, mal ve servete işarettir.---
Şal rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbilis . dilenmek . haramcilik . irsad . korkusuzluk . monizm . palazlamak . sultaniye .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler