Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Şalvar

Rüyada Şalvar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Şalvar görmek ne anlama gelir, Şalvar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Şalvar dini rüya tabirlerinde Şalvar anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen şalvar, rüya sahibinin erişeceği bir veliliğe delalet eder.
Rüyada görülen şalvar, arap olmayan bir kadındır. Bundan dolayı yeni bir şalvara malik olduğunu gören kimse, arap olmayan bir kadınla evlenir. Bazı tabirciler, yeni şalvar, rüyada onu giyen kimsenin namusunu haramdan korumasıdır, dediler.
Rüyada şalvarının çözülmüş olduğunu gören kimsenin, hanımı erkeklerden utanmaz. Bazı tabirciler de bunun aksine tabir ederek, hanımı kendisini erkeklere göstermez, dediler.
Rüyada şalvarında yaşlık bulunduğunu gören kimsenin, hanımının hamile olmasına delalet eder.
Rüyada şalvarına pislediğini gören kimse, hanımına kızar ve hanımının mehrini vererek ondan ayrılır.
Rüyada şalvarını tersine giydiğini gören kimse, hanımına arkasından yaklaşır.
Rjyada gömlek giymeyip, şalvar giydiğini gören şahsın fakirleşmesinden korkulur. Bazı tabirciler, rüyada şalvar giydiğini gören kimse, halkı Arap olmayan bir ülkeye gider. Çünkü şalvar onların giysi-sidir, dediler. Bazı tabirciler de rüyada şalvar giymek, arkadaşının durumunu düzeltmektir, dediler. Bazıları ise mütedeyyine bir hanım veya Arap olmayan bir cariyedir, dediler.
Rüyada sahibi olmayan başka birisinden bir şalvar satın aldığını gören kimse, velisi olmayan bir kadınla evlenir. Satın aldığı şalvar yeni olursa evleneceği kadın bakiredir.
Kendisine bir şalvar verildiğini gören kimsenin, üzüntü ve kederi gider.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında şalvar görmesi; o kimsenin güzel bir kimse ile evlenerek zengin olacağına işaret eder. Memur bir kimsenin rüyasında şalvar görmesi; o memurun mevkisinin yükseleceğine, işçi bir kimsenin rüyasında bir şalvar görmesi; o işçinin ücretine zar yapılacağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Evlenmeye, Şalvarının çözüldüğünü görmek, eşinin iffetli olmasına; şalvarda yaşlık görmek eşinin hamile kalmasına, Şalvarına pislemek eşine gücenmeye, Şalvarı tersinden giymek eşiyle uygunsuz ilişkiye, Şalvar hediye edilmesi üzüntü ve kederin gitmesine ddelalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Don.)

---
Şalvar rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizborclu . dermek . hemmesreb . inkisar . kufletmek . mubeccel . olcek . sultan .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler