Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Zemzem

Rüyada Zemzem görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zemzem görmek ne anlama gelir, Zemzem nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zemzem dini rüya tabirlerinde Zemzem anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur.
Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetinden bir hayra erişir. Murad ettiği şeye nail olur.
Kuyu bahsinde zemzemle ilgili bazı şeyler anlatılmıştı.Diyanet Ruya : Rüyada zemzem içildiğinin görülmesi; dert ve hastalıklardan kurtulunacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir suyu zemzem niyyeti ile içtiğini görmesi; o kimsenin sonunda isteklerine nail olacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında zemzem içtiğini görmesi; o kimsenin duasının kabul edileceğine ve ölülerinin o kimseden fatiha beklediğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan şifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetinden bir hayra erişir. Murat ettiği şeye nail olur.---
Zemzem rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbininci . dubbuasgar . hayrabolu . irad . konfor . muhayyelat . pepemelik . sihirbaz .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler