Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Zabıta Memuru

Rüyada Zabıta Memuru görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zabıta Memuru görmek ne anlama gelir, Zabıta Memuru nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zabıta Memuru dini rüya tabirlerinde Zabıta Memuru anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.
Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket elmesine delalet eder.
Belediye memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.
Bazan bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhata zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp - tartmaya delalet eder. Bazen de belediye memuru, babaya, terbiyeciye, hoca ve hakime delalet eder.
Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir ve sevap ve mükafatı da Allah (C.C.)'a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kafi gelir.


---
Zabıta Memuru rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bitpazari . destur . havana . istifros . kisirlik . merzifon . otmek . subye .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler