Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Padişah Çadırı

Rüyada Padişah Çadırı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Padişah Çadırı görmek ne anlama gelir, Padişah Çadırı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Padişah Çadırı dini rüya tabirlerinde Padişah Çadırı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada padişah çadırını görmek, sultandır. Padişah çadırını gören kimse, sultanın düşmanına galip gelir.
Bir kimse rüyada padişah çadırının kurulduğunu görmek, sultanın askerlerini ve ordusunu çeken bir meliki görmeye delalet eder. Çünkü çadırlar, meliklerdir. Fustat ismi verilen kıldan çadırları görmek de, böyledir. Ancak o çadırın tabiri padişah çadırının tabirinden aşağıdır.
Kubbe denilen kara çadır, tabirce fustat denilen çadırdan aşağıdadır. Sahrada yaşayan kimselerin keçeden yapılan çadırları, tabirce kubbeden aşağıdadır.
Sultanın bu çadırların birisinden çıktığını görmesi, saltanatının bir kısmını kaybetmesine delalet eder. Eğer çadır dürülürse, saltanatı elinden gider veya ömrü biter.
Padişah çadırları, fustat çadırları ve kubbe çadırları gibi görülen çadırların renkleri yeşil veya beyaz olursa, iyilik ve ihsana yahut şehit ve salih kimselerin kabirlerini ya da beytül mukaddesi ziyaret etmeye delalet eder.İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Otağ.

---
Padişah Çadırı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bira . donatilmak . harekelenmek . ilinti . kestirmek . meta . niyet . selcuki .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler