Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Oyun Oynamak

Rüyada Oyun Oynamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Oyun Oynamak görmek ne anlama gelir, Oyun Oynamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Oyun Oynamak dini rüya tabirlerinde Oyun Oynamak anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada oyun oynamak, gurur ve istihza etmeye ve dince noksaniyete delalet eder.
Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve şöhrete, bazan da rüyada tavla oynamak, rüya sahibinin uyanıklık halinde yapacağı istihza ve muhalefete; tura oyunu, delillere delalet eder.
Yüzük oyunu, emrolunan şeyleri örtmeye delalet eder. Ancak rüyada sakladığı yüzüğü eğer birisine gösterirse, bu halde rüya işleri gizlemeye delalet etmez. Bazan da yf'zük oyunu kuyumcuya delalet eder.
Aşık oyunu vazifeden alınmaya ve vazifeye almmaya delalet eder.
Rüyada meşinden yapılmış ve içerisi yünle doldurulmuş tanıyamadığı topla oynamak, düşmanlar arasında sulha delalet eder. Rüyada bu oyunu oynayan kimse hasta ise, iyi olur.
Rüyada ceviz oynamak, kendisine sulh ve rahatlık takip edecek düşmanlığa delalet eder.MollaCami Tabiri : Rüyada oyun oynamak, gurur ve alay etmeye ve dinde kieksikliğe işarettir.Tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve şöhrete, bazen de rüya sahibinin uyanıklıkda yapacağı alay ve muhalefete işarettir.Yüzük oyunu, emrolunan şeyleri örtmeye işarettir. Bazen de yüzük oyunu kuyumcuya işarettir.Oyun oynamak hangi cinsi olursa olsun umumiyetle gurur, kibir ve boş işlene zaman geçirmeye işarettir.---
Oyun Oynamak rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbor-maden- . dirlik . hasere . isevilik . kiyafetsiz . mesgale . noksan . semizlik .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler