Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Cephane

Rüyada Cephane görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cephane görmek ne anlama gelir, Cephane nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cephane dini rüya tabirlerinde Cephane anlami tabiri

Tiflisi Tabirleri : » Allame Meclisî: Rüyada savaş âletleri ve cephane görmek; kuvvet, yücelik, başkanlık ve menfaate işarettir.


Diyanet Ruya : Rüyanızda bir cephanelik görmeniz; bugünlerde sizin için tehlikeli olabilecek bir maceraya atılmanızın muhtemel olduğuna, rüyanızda evinizin bir odasına cephane yığdığınızı görmeniz; gerek evinizde ve gerekse iş hayatınızda hiç kimse ile ünsiyet kuramadığınıza delalet eder. Rüyanızda evinizin kapısı önünde bir miktar cephane yığılı olduğunu görmeniz; çevrenizde bulunan komşularınız tarafından pek öyle sevilmediğinize, rüyanızda cephane yüklü bir vasıtaya bindiğinizi görmeniz; halen oturmakta olduğunuz mahallenizden başka bir mahalleye taşınacağınıza işaret eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Fişeklik.


Seyyid Süleyman : Rüyada cephane görmek, birini ikna etmek ya da elinizdekileri korumak için gücünüzü doğru kullandığınıza işaret eder. Bu rüya, istediğinizi elde etme de kırıcı ve yıkıcı olduğunuzla da yorumlanabilir.


MollaCami Tabiri : Rüyada cephane görmek maddi sıkıntı çekmeye delildir.---
Cephane rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
aksirtmak . amortisman . agdaci . ansizin . ayi . arayis . beniz . bayram .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler