Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Obur

Rüyada Obur görmek ile alakali tabirler, Rüyada Obur görmek ne anlama gelir, Obur nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Obur dini rüya tabirlerinde Obur anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düşmek, günah ve kötülük yapmaya delalet eder. Hasta bir kimsenin obur kimseyi görmesi, afiyet ve selamete ermesine delalet eder.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında çok yemek yediğini veya bir başka çok yemek yiyeni görmesi; o kimsenin hayatta çok ihtiraslı bir kişi olduğuna delalet eder. Bir kimsenin rüyasında obur bir kimse görmesi; o kimsenin işlerinde birtakım aksamaların meydana geleceğine ve hafif bir mide rahatsızlığı geçireceğine, kişinin rüyasında obur bir kimse ile birlikte yemek yediğini görmesi; o kimsenin malının israf edildiğine ve tasarrufa başvurması gerektiğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Obur olduğunu yahut obur bir kimseyi görmek kötülük ve günah işlemeye, çirkin karşılanan davramışlarda bulunmaya; Hastanın obur birini görmesi afiyet ve esenliğe delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada obur kimseyi görmek veya onun durumuna düşmek, günah ve kötülük yapmaya işarettir. Hasta bir kimsenin obur kimseyi görmesi, afiyet ve selamete ermesine işarettir.---
Obur rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bilmedik . dondurmek . hayirhahlik . istizan . kizilsap . markalamak . natik . sarmasik .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler