Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Nefes Darlığı

Rüyada Nefes Darlığı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nefes Darlığı görmek ne anlama gelir, Nefes Darlığı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nefes Darlığı dini rüya tabirlerinde Nefes Darlığı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi için bir şeyden usanmaya ve can sıkıntısına delalet eder.


Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nefes tutulması hastalığı veya: «Sonra onu (uzanan o gölgeyi nasıl) azar azar alıp kendimize çektik» (Sure-i Furkan, ayet 46) mealindeki ayet işaretince ölüme delalet eder. Rüyada bir şeyi eliyle tutmak yeni bir mülke veya hanıma ya da çocuğa delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda nefes darlığına yakalandığınızı görmeniz; yeni bir yere taşınacağınıza veya sıkıntılı ve ıstıraplı günlerden | kurtulacağınıza yorumlanır. Bazı tabircilere göre; Rüyanızda nefes darlığı çektiğinizi görmeniz; sermayenizin azlığı yüzünden birtakım ticarî işlerinizi gerektiği gibi çeviremediğinize, bu nedenle de başkalarından yardım talebinde bulunarak onları da işinize ortak etmek zorunda kaldığınıza, dolayısıyla kazancınızın bölüneceğine işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri :


Seyyid Süleyman : Rüyada nefes tutulması hastalığı veya: «Sonra onu (uzanan o gölgeyi nasıl) azar azar alıp kendimize çektik» (Sure-i Furkan, ayet 46) mealindeki ayet işaretince ölüme delalet eder. Rüyada bir şeyi eliyle tutmak yeni bir mülke veya hanıma ya da çocuğa delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada hissedilen nefes darlığı, sahibi için bir şeydenusanmaya ve can sıkıntısına işarettir.---
Nefes Darlığı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbogazlamak . didik . hasin . imtihan . kizilagac . mefhum . nuktedan . sarahaten .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler