Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Nahivci

Rüyada Nahivci görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nahivci görmek ne anlama gelir, Nahivci nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nahivci dini rüya tabirlerinde Nahivci anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada nahivciyi görmek, sözü bezetip güzel konuşmaya delalet eder. Bazı kere nahivciyi görmek, şerre, dövülmeye ve yalandan söz dizdirmeye ve iftiraya delalet eder.
Rüyada nahivciyi gören kimse eğer sözü zayıflatıp çürüten kimse ise, doğruluk ve Hak tarafına geçer, onunla şöhret kazanır. Kafir ise Müslüman, günahkar ise tevbe eder.
Uyanıkken «T» harfini telaffuz edemeyen yahut bir kelimede «F» harfini ezmeksizin söyleyemeyen, ya da dişi kırık olduğundan dolayı «S» harfini telaffuz edemeyerek «peltek» «S» şeklinde telaffuz eden, ya da mesela, «ev» diyecek yerde «ey» diyerek «v» yerine «y» şeklinde telaffuz eden, yahut konuşma esnasında bazı harfleri ağzından düşüren veya bazı harfi söyleyeyim derken başka bir harf söyleyen ya da dilsiz olarak konuşmaya muktedir olamayan kimsenin rüyada nahivci olarak düzgün söz söylemesini görmesi, fakirlikten zenginliğe, hastalıktan şifaya, şiddet ve mihnetten kurtulmaya delalet eder.


---
Nahivci rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
birinci . dondurmak . havan . istirak . kevser . marpuc . nebuloz . sandikci .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler