Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Uzunluk

Rüyada Uzunluk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uzunluk görmek ne anlama gelir, Uzunluk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uzunluk dini rüya tabirlerinde Uzunluk anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada uzadığını gören kimsenin, ilim ve malı artar. Rüyayı gören padişah ise, saltanatı kuvvetleşir, gidişatı güzel olur. Tüccar ise, ticaretinde kar eder.
Bir kimse rüyada boyunun aşırı derecede uzadığım görse, ecelinin yaklaştığına ve bulunduğu rütbeden düşeceğine delalet eder.
Bir melik rüyada boyunun uzadığını görse, o melikin ülkesi daim ve düşmanlarına galip gelir. Eğer mülk istiyorsa nail olur. Rüyada boy uzaması, ömrün uzunluğuna delalet eder. Eğer aşın derecede uzarsa, rüyayı görenin ölümüne delalet eder.
Rüyada boyun kısalması —yere yaklaştığı için— ölüme delalet eder.
Rüyada kısa olan boyun uzaması, fitneye delalet eder. Bazen de cimriliğe, kuvvet ve zenginlikle yardıma delalet eder.
Rüyada uzun boyun kısalmasında hayır yoktur. Zira bu rüya itibardan düşmesine ve ecelinin yaklaşmasına delalet eder.İhya Rüya Tabirleri : Boyun uzaması rızkın artmasına, mal ve ilme, Aşırı derecede boy uzaması vefat etmeye, Uzun boyun uzaması şerre; Eşya ve başka bir şeyin uzaması, ebatların genişlemesi her türlü hayır ve iyiliğe delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Ölçmek.)

---
Uzunluk rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbogmak . duygusuzluk . hande . inme . kiran . mantar . ovusturmak-ogusturmak . sar-a .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler