Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Uzaklık

Rüyada Uzaklık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uzaklık görmek ne anlama gelir, Uzaklık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uzaklık dini rüya tabirlerinde Uzaklık anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada görülen uzaklık, zulme delalet eder. Mesafenin uzaklığı mahrumluktur. Şahısların uzaklığı, münazaaya, ölüme yahut azle delalet eder. Bazen de uzaklık yakınlığa delalet eder. Çünkü biri diğerinin zıddıdır.


Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında uzak bir yerden bir haber verdiğini görmesi; o kimsenin işinden dolayı istemediği bir haber alacağına işaret eder. Bir yoruma göre de rüyada uzaklık görülmesi; yakınlık ile tabir edilir. Çünkü rüyalar çoğu zaman aksi ile yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Mesafe uzaklığı mahrumiyete, zulme; Fertlerin uzaklığı (uzak durmaları yahut uzakta olmaları) azledilmeye, tartışmaya yahut ölüme; Uzaklık bazen yakınlığa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada görülen uzaklık, zulme delalet eder. Mesafenin uzaklığı mahrumluktur. Sahısların uzaklığı, münazaaya, ölüme yahut azle delalet eder. Bazen de uzaklık yakınlığa delalet eder. Çünkü biri diğerinin zıddıdır.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen uzaklık, zulme işarettir. Mesafenin uzaklığımahrumluktur. Şahıslann uzaklığı, münazaaya, ölüme yahut azle işarettir.Bazen de uzaklık yakınlığa işarettir.---
Uzaklık rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbirden . devamsizlik . hayvan . iskat . kilif-gilaf . matris . nusayri . sancilanmak .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler