Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Uyuşukluk

Rüyada Uyuşukluk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Uyuşukluk görmek ne anlama gelir, Uyuşukluk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Uyuşukluk dini rüya tabirlerinde Uyuşukluk anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada elinin veya azasından bir yerinin uyuştuğunu görmek, tabirde o azanın nispet edildiği ve kendisinden de arzu ettiği bu şey hususunda yardımı terk eden ve onu rezil ve rüsva eden bir adama delalet eder.


Diyanet Ruya : Rüyanızda vücudunuzun herhangi bir tarafın uyuştuğunu görmeniz; o azanın tabir edildiği biçimde yorumlanır. I başka tabire göre de size vaad edilen yardımın artık gelmeyeceği işaret eder.


İhya Rüya Tabirleri : İnsan vucudunun bir organının uyuşması, bu azanın delalet ettiği hususlarda insanı yardımsız ve desteksiz bırakan kimseye delalet eder. ( Hangi azanız uyuştu ise, o maddeden hareketle tabiri yapılmalıdır.)


MollaCami Tabiri : Rüyada elinin veya azasından bir yerihin uyuştuğunu görmek,tabirde o azanın nispet edildiği ve kendisinden de arzu ettiği bu şey hususunda yardımı terk eden ve onu rezil ve rüsvay eden bir adama işarettir.---
Uyuşukluk rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bombaci . donusdurmek . hemasir . ittirad . kistalyevm . mebani . nakliyat . sali .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler