Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Risale

Rüyada Risale görmek ile alakali tabirler, Rüyada Risale görmek ne anlama gelir, Risale nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Risale dini rüya tabirlerinde Risale anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada insana gelen mektup, büyük mevki ve yüksek söze delalet eder.
Insanın rüyada, bilinen bir tarafa gönderdiği mektup ve namede iyilikle emredip, kötülükten nehyeden hayır ve iyiliğe dair bir şey varsa da bu rüya şanın yüceliğine, ihtiyaçların giderilmesine delalet eder.
Kendisinde müjde olan mektubun bir insana gelmesi, o kimsenin korktuğu şeyde akibetinin güzelliğine yahut çocuk veya zevce ile rızık-lanmasına delalet eder.
Rüyada kendisine mektup getiren kimseye cinayet etmesi yahut onu dövmesi o kimsenin dininden dönüp sapıklığa düşmesine, bazan da öldürülmesine delalet eder.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir basımevinde bir risale (küçük kitap) bastırdığını görmesi; o kimsenin uzaktan gelmesini beklediği sevindirici bir haberi alacağına, kişinin rüyasında bir risaleyi düzenlemeye çalıştığını görmesi; o kimsenin düşündüğü birtakım işleri yapmak için plan hazırladığına işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Mektup.

---
Risale rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bollatmak . durus . genislemek . istalaktit . kodes . merhun . mun-atif . ruyinigar .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler