Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Vela-ı Itk

Rüyada Vela-ı Itk görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vela-ı Itk görmek ne anlama gelir, Vela-ı Itk nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vela-ı Itk dini rüya tabirlerinde Vela-ı Itk anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : (*) Rüyada köle ve cariyesinin ölmesiyle onlara vela-ı ıtk'tan dolayı varis olduğunu görse, efendisi için her hususta rızık ve faideye delalet eder, eğer bunlardan birisi uyanıklıkta hayatta ise.

(*) Şer'an efendi ile köle arasında azad neticesi olarak vücuda gelen hükmi bir yakınlıktır ki, azad edilen, bir cinayet işlediği zaman onun diyetini efendisi verir. Öldüğü zaman yakın varis bırakmadığı takdirde mirası efendisine kalır.Seyyid Süleyman : (*) Rüyada köle ve cariyesinin ölmesiyle onlara vela-ı ıtk'tan dolayı varis olduğunu görse, efendisi için her hususta rızık ve faideye delalet eder, eğer bunlardan birisi uyanıklıkta hayatta ise.

(*) Ser'an efendi ile köle arasında azad neticesi olarak vücuda gelen hükmi bir yakınlıktır ki, azad edilen, bir cinayet işlediği zaman onun diyetini efendisi verir. Öldüğü zaman yakın varis bırakmadığı takdirde mirası efendisine kalır.


---
Vela-ı Itk rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bitik . dugme . gelenbe . ipnotize . kepaze . makyaj . munkesif2 . sabahki .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler