Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Vekalet

Rüyada Vekalet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Vekalet görmek ne anlama gelir, Vekalet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Vekalet dini rüya tabirlerinde Vekalet anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakım günahların toplanmasına delalet eder. Vekalet, zenginliğe ve başkasının malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise, öleceğine, sağlamsa hastalanacağına delalet eder. Çünkü vekalet, malı tasarrufta müvekkilin yerine geçer.
Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasıl olur.Diyanet Ruya : Rüyanızda bir kimseye vekil olduğunuzu veya bir baş­kasına vekâlet verdiğinizi görmeniz; çevrenizin artık size itimat etme­diğine, bundan dolayı kendi işlerinizi başkalarına havale etmeden biz­zat kendiniz yapmanız lazım geldiğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : vekil olduğunu görmek üzerine borç ve sorumluluk almaya, Vekalet bazen başkasının varlığı üzerinde yaptırımda bulunmaya yahut zenginliğe, Sağlıklı kimsenin vekil olması hastalanmaya, hastanın vekil olması vefat etmesine, Bir göreve istekli ve bu işe ehill olan kimsenin birine vekil olduğunu görmesi, arzu ettiği görevi elde etmesine; Birine vekalet vermek emekliye ayrılmaya, isitirahate çekilmeye ya da yolculuğa çıkmaya; Vekil olmak bazen iyilerin yahut bid'at ehli kimselerin yolundan gitmeye, Vekil olan birini görmek günah kazanan kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada vekil olduğunu gören kimsenin, üzerinde birtakım günahların toplanmasına işarettir. Vekalet, zenginliğe ve başkasımn malik olacağı ve onun mülküne ilave olunacak şeye nezaret etmeye, eğer vekil bırakılan hasta ise, öleceğine, sağlamsa hastalancağına işarettir.Rüyada vekalet eden kimse, eğer rütbe ve makam elde etme arzusunda ise, bu arzusu hasıl olur.---
Vekalet rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizboga . dizanteri . gergin . ihtilat . karakter . maltiz . muhurlemek . sadikaane .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler