Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Livata

Rüyada Livata görmek ile alakali tabirler, Rüyada Livata görmek ne anlama gelir, Livata nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Livata dini rüya tabirlerinde Livata anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada bir oğlanı kullandığını gören kimse işçi ve hizmetçi olur, veya onun sermayesi düşmanı tarafından alınır. Bazı tabirciler bu rüyanın sahibi düşmanına zafer bulur, çünkü oğlan düşmandır, dediler. Rüyada tanımadığı genç bir oğlanı kullandığını gören kimse, onun hakkında hayırlı bir iş yapar. Rüyada küçük bir çocuğu kullandığını gören kimse, kendisine layık olmayan bir şeyi yapar. Kendisine yakışmayan bir işi işler.
Bir kimse rüyada tanımadığı bir adamın kendisini kullandığını görse, düşmanından o kimsenin şöhret ve malına bir zarar gelir. Tanıdığı bir adamı kullandığını görse, o kimsenin şöhret ve malma bir zarar gelir. Tanıdığı bir adamı kullandığını görse, o kimse ile o adam birbirlerine kavuşur, veya birbirlerine ortak olurlar veyahut ikisi de çirkin bir şey üzerinde toplanırlar.İhya Rüya Tabirleri :
 • Dünyalıkta meydana gelecek zarara, haram olan iş ve fiillere;
 • Bir gençle livata yapmak, o genç için hayırlı bir iş yapmaya yahut düşmanına galip gelmeye,
 • Küçük bir çocukla bu fiili işlediğini görmek, kendine yakışmayan bir iş yapmaya,
 • Bu fiil, iş ortaklığına yahut çirkin bir şey üzürende birleşmeye delalet eder.

 • ---
  Livata rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

  Bize Yaziniz  bilmece . dudakcukuru . gereze . iblis . kesb . makul . mulhak . sagmal .

  Rüya Tabirleri

   

  Secmeler