Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Lebbeyk Demek

Rüyada Lebbeyk Demek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Lebbeyk Demek görmek ne anlama gelir, Lebbeyk Demek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Lebbeyk Demek dini rüya tabirlerinde Lebbeyk Demek anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada lebbeyk demek, şikayet, kıssa ve olayları erbabına arz etmek ve bunun peşi sıra yardımın vuku bulacağına delalet eder. Telbiye, üzerine yöneltilen bir haberin cevabını vermeye delalet eder.
Hac zamanında telbiye ettiğini gören düşmanlarına galip gelir. Emanete riayeti olan, dindar ve yanına bırakılan emanetleri sahiplerine iade eden bir kimsedir.Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında hac mevsiminde “Lebbeyk Allahümme lebbeyk..." telbiyesini söylediğini görmesi; o kimsenin düşmanlarına galip geleceğine, dindar ve emanete saygılı olan bir kimsenin rüyasında ve hac mevsiminde telbiye söylediğini görmesi; o kimsenin yanında bulunan emanetleri sahiplerine vereceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Telbiye getirmek haber ve sorunun cevabını vermeye, düşmana galip gelmeye, emaneti sahibine vermeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada lebbeyk demek şikayetleri erbabına arz etmeyeişarettir. Hacc zamanında Lebbeyk dediğini gören düşmanlarına galip gelir.---
Lebbeyk Demek rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bilgic . dogru . fihrist . huzuzat . kefen . lal . muntehabat . redif .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler