Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Üzüntü

Rüyada Üzüntü görmek ile alakali tabirler, Rüyada Üzüntü görmek ne anlama gelir, Üzüntü nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Üzüntü dini rüya tabirlerinde Üzüntü anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada üzüntülü olmak: «Müslümana ağrı, yorgunluk, hastalık, keder hatta kendisini bunaltan bir iç sıkıntısına varıncaya kadar herhangi fena bir şey isabet etmezki buna karşılık kendi günahlarından bir kısım kcffalet olunmasın» hadisi şerifince, günahlarının affına delalet eder.
Rüyada üzüntü, aşka delalet eder. Rüyada üzüntülü olduğunu gören kimse, aşka mübtela olur ve üzüntülü bir halde bulunur.Diyanet Ruya : Rüyanızda üzüntülü olduğunuzu görmeniz; sizin aşka müptela olacağınıza ve dolayısıyla üzüleceğinize yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Her çeşit üzüntü sevince ve sevinç vesilesi olacak gelişmelere; Üzüntülü olduğunu görmek günahlarının affedilmesine, Üzüntü bazen aşka delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıkıntı, Tasa.)


MollaCami Tabiri : Rüyada üzüntülü olmak, günahlarının affına işarettir.Rüyada üzüntü, aşka işarettir. Rüyada üzüntülü olduğunu gören kimse, aşka mübtela olur ve üzüntülü bir halde bulunur.---
Üzüntü rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yaziniz
bagdasmak . dogruca . filistinli . hezel . kendi . kutuk . mucmel . re-sulmal .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler