Rüya Tabirleri » Rüya Tabirleri

Ülker Yıldızı

Rüyada Ülker Yıldızı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ülker Yıldızı görmek ne anlama gelir, Ülker Yıldızı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ülker Yıldızı dini rüya tabirlerinde Ülker Yıldızı anlami tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyada Ülker yıldızı, işlerinde itiyad ve temkinli olan ve işini sağlam tutan ve kendisini muhafaza eden kimseye delalet eder.
Ülker yıldızının yere düştüğünü görmek, o sene içerisinde koyun ve sığır gibi hayvanatın helak ve telefine ve meyvelerin az olmasına delalet eder.
Sanatkarın rüyasında Ülker yıldızını görmesi, sanatının revaç ve sağlam olacağına delalet eder.
Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Ülker yıldızı görmesi kimsenin daima temkinli olduğuna, işlerini sağlam yaptığına ve kendisini muhafaza ettiğine, bir kimsenin rüyasında Ülker yıldızının yi düştüğünü görmesi; o sene içinde koyun ve sığır gibi hayvanların telef olacaklarına ve meyve ağaçlarının az meyve vereceklerine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : İşinde ihtiyat ve temkini esas alan kimseye, Sanatkarların bu yıldızı görmeleri sanatlarının revaç bulmasına delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada Ülker yıldızı, işlemde ihtiyat ve temkinli olan ve işini sağlam tutan ve kendisini muhafaza eden kimseye işarettir.Ülker yıldızının yere düştüğünü görmek, o sene içerisinde koyun ve sığır gibi hayvanatın helak ve telefine ve meyvelerin az olmasına işarettir.Sanatkarın rüyasında Ülker yıldızını görmesi, sanatının revaç ve sağlam olacağına işarettir.---
Ülker Yıldızı rüya tabirini baktiniz. Alfabatik listeden diger kelimelere de göz atabilirsiniz

Bize Yazinizbehey- . deve . fusun . igri-bugru . kemaliye . maazallah . muvellidulma . rampa .

Rüya Tabirleri

 

Secmeler